Maqui Berry - nejsilnější antioxidant světa

Maqui berry je lesní bobulovité ovoce rostoucí na nízkém stálezeleném stromě, vysokém 4-5 metrů v Patagonii. Je považované za novodobý ...

detoxikacninaplasti.cz

Maqui Berry - nejsilnější antioxidant světa

maqui bobuleMaqui Berry má mezi druhy ovoce výrazně nejvyšší antioxidační účinky. Předstihuje až třikrát ovoce Açaí nebo čínskou Goji berry, které byly považovány za dosavadní nejsilnější antioxidanty. Na základě vědeckých výzkumů je právě dostatek antioxidantů základem dobrého zdraví a dlouhověkosti. 
Ovoce bylo nasbíráno v nedotknutých a nejčistších místech v oblastech Patagónie.Ovoce tedy nepochází z uměle vysazených plantáží jako je to u většiny ovocí pocházejících z Jižní Ameriky!Navíc bylo ovoce nasbíráno přímo indiány z kmene Mapuche a to tradičním způsobem,čímž se minimalizuje dopad na přírodu a životní prostředí. 

vyhledat:
Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

 

maqui bobulegraf orac

 

 

Jedná se o malé fialové bobule - plody keře, který roste v Chile. Ovoce bylo nasbíráno v nedotknutých a nejčistších místech v oblastech Patagónie, kde má pěstování této jedinečné plodiny velkou tradici u místních indiánů. Ovoce tedy nepochází z uměle vysazených plantáží jako je to u většiny ovocí pocházejících z Jižní Ameriky. Maqui Berry je přírodní produkt s nejvyšší naměřenou hladinou ORACJe považován za novodobý zázrak přírody! Je plný důležitých vitamínůvlákninybílkovinsacharidů antioxidantů. 

Copyright © www.detoxikacninaplasti.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.detoxikacninaplasti.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace