Šťáva z Aloe 99,7% 1000 ml

kliknutím zvětšíte
ALOE VERA bio-detox
ALOE VERA bio-detox ALOE VERA bio-detox ALOE VERA bio-detox ALOE VERA bio-detox
ks
Kód:140
Výrobce:Pharma Activ
Cena : 188,- Kč
Sleva celkem:37 %
Původní cena:299,- Kč
Dostupnost:skladem
EAN: 8594177850145
Šťáva z aloe 99,7 % čisté šťávy. Výjimečná, nejvyšší kvalita.Šťáva z aloe (99,7% obj.)

 

 

 

 Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC
(Mezinárodní vědecká rada pro aloe)

 

 

 

Součinnost 200 aktivních složek

 

 

 

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%.

 

 

 

Certifikát ALOE
Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

 

 

 

Aloe - šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje.

 


 

Pár slov o společnosti AloeCorp Mexico
Největším producentem aloe vera je společnost Aloecorp, která se rovněž považuje za dodavatele nejlepší Aloe vera na světě. Na posledním kongresu IASC v Texasu byla společnost Aloecorp a technologie zpracování Qmatrix® znovu oceněna za největší podíl při pěstování, výzkumu a finálního zpracování Aloe vera. IASC je vědecká organizace, která jako taková sice nemá za úkol hodnotit kvalitu preparátů, ale sleduje dodržování základních standardů při výrobě Aloe vera.

 

 

 

Šťáva z Aloe (99,7% obj.)  Doplněk stravy

 

Dávkování:

 

50 ml (5 lžic) denně, hodinu před jídlem. Před použitím se doporučuje rozředit vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu je možno užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Doporučená denní dávka (50ml) obsahuje 49,85ml čisté šťávy z Aloe.

 

Složení: Šťáva z Aloe - 99,7%; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; konzervační látky: benzoan sodný, sorbát draselný.

 

Objem netto: 1000ml

 

Vyrobeno v EU pro BIO-DETOX, s.r.o.

 

Distributor: BIO-DETOX, s.r.o.
                  Neumannova 1453/28
                  156 00 Praha 5

 

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

 

Certifikovaná surovina z Mexika

 

Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek. ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

 

Minimální trvanlivost uvedena na obale.

 

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu max. 1 měsíce.

 

Šťáva z aloe obsahuje množství látek, především polysacharidů. Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a napomáhá normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev).

 

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

 

 

 

Výjimečná, nejvyšší kvalita potvrzená certifikátem IASC

 

Naše šťáva z aloe získala certifikát kvality udělený International Aloe Science Council, který je výrazem uznání mezinárodního kolektivu odborníků a symbolem čistoty a nejvyšší kvality výrobku. Tato značka potvrzuje skutečnost, že naše šťáva z aloe s pozitivním výsledkem prošla řadou přísných a profesionálních testů a zkoušek. Certifikát IASC je jedinou zárukou nejvyšší jakosti výrobků z aloe, která je uznávána na světovém trhu.

 

Výrobní proces:

 

 

 

Vědci, kteří se věnují výzkumu této výjimečné rostliny, přiznávají, že za svou neobvyklou biologickou aktivitu vděčí polysacharidům s velkou molekulární hmotností. Tradiční metoda výroby aloe však neumožňuje získání dlouhých polysacharidových řetězců, protože v jejím průběhu dochází k rozpadu dlouhých řetězců na krátké s nižší molekulární hmotností. Tato skutečnost je důvodem hledání jiného způsobu výroby šťávy z aloe, který by omezoval rozpad řetězců a díky tomu zvýšil účinné vlastnosti šťávy. Po několika letech výzkumů a zkoušek vypracovali vědci výrobní metodu umožňující získat šťávu z aloe, která obsahuje polysacharidy s požadovanou molekulární hmotností, což souvisí s dosažením maximální biologické aktivity. Tato metoda výroby šťávy je chráněna patentem a nazývá se TTS (Time, Temperature and Sanitation). Umožňuje získat šťávu s vysokým obsahem nejaktivnějších polysacharidů. TTS je rovněž zárukou nejvyšší kvality šťávy, protože každá etapa této výrobní metody podléhá přísným zkouškám a kontrolám jakosti.

 

Číslo registrace na MZČR: OVZ-35.1-02.08.2013-33863

 

Už staří Egypťané si vážili všemocné Aloe vera pro její blahodárné účinky. Dokonce ji nazývali rostlinou nesmrtelnosti a přidávali ji do nezbytné výbavy, která doprovázela zemřelé faraony na jejich poslední cestě. 

 

Certifikát ALOE

 

 

Potřebujete poradit ? Šťáva z Aloe 99,7% 1000 ml Pharma Activ

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam