Extrakt ze ZELENÉHO ČAJE 100 g přírodní

Kód: 217
299 Kč
Skladem

100 g

Zelený čaj jemně stimuluje tělo k činnosti, podporuje spalování tuků a trávicí proces, stimuluje mozek a pročišťuje. Veganský antioxidant doporučený lidem v redukčním období.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Extrakt ze zeleného čaje je přírodní doplněk stravy ve formě prášku vyrobeného z listů zeleného čaje. Přípravek se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů, které hrají v organismu velmi důležitou roli. Zelený čaj jemně stimuluje tělo k činnosti, podporuje spalování tuků a trávicí proces, stimuluje mozek a pročišťuje. Pokud držíte redukční dietu a hledáte doplněk, který vás podpoří v boji o krásnou postavu, určitě vyzkoušejte extrakt ze zeleného čaje.

Extrakt ze zeleného čaje 100% přírodní.

Jak funguje extrakt ze zeleného čaje? Extrakt ze zeleného čaje je bohatým zdrojem cenných živin, včetně kofeinu, L-theaninu a polyfenolů. Díky vysokému obsahu antioxidantů přípravek brzdí rozvoj volných radikálů, díky čemuž přirozeně čistí organismus. Vykazuje také baktericidní vlastnosti a chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Navíc umožňuje udržovat přiměřenou hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Extrakt ze zeleného čaje se doporučuje všem lidem, kteří chtějí bezpečně shodit přebytečné kilogramy a snížit tak množství tělesného tuku. Polyfenoly obsažené v doplňku stimulují odbourávání tuku a také proces ničení tukových buněk. Kofein zase potlačuje pocit hladu.

Vsaďte na doplněk Extrakt ze zeleného čaje, pokud: chcete zhubnout držíte redukční dietu hledáte přírodní antioxidant bojujete s vysokým cholesterolem

Vlastnosti: Doplněk stravy Extrakt ze zeleného čaje se vyznačuje vysokým obsahem vzácných polyfenolů, které mají silný antioxidační účinek - čistí tělo zevnitř, chrání ho před škodlivým UV zářením a také zabraňují infekcím. Jejich pravidelná konzumace může podpořit trávicí proces a vést ke snížení tělesného tuku.

Nejdůležitější vlastnosti doplňku stravy:

  • PODPORA HUBNUTÍ - Extrakt ze zeleného čaje vám pomůže shodit přebytečná kila. Díky pravidelné konzumaci doplňku snadno zredukujete počet tukových buněk, díky čemuž snáze dosáhnete vysněné postavy.
  • ANTIOXIDAČNÍ PŮSOBENÍ - Díky zelenému čaji snadno pročistíte své tělo zevnitř. Polyfenoly vám umožní redukovat volné radikály a chránit tělo před oxidativním stresem.
  • ROSTLINNÉ SLOŽENÍ - Extrakt ze zeleného čaje je přirozený způsob, jak vypadat krásně a zdravě. Doplněk stravy je jednosložkový přípravek - v jeho složení nenajdete žádná plniva ani jiné látky, které by mohly brzdit účinek extraktu.
  • SNADNÉ DÁVKOVÁNÍ - Moderní forma rostlinného extraktu s vysokou koncentrací účinných látek je perfektní, pokud nemáte rádi suplementy ve formě tablet a kapslí.

Ingredience: Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis L.) standardizovaný na 50 % polyfenolů.