Hydro Out Diuretic

Kód: 214
299 Kč
Skladem

Hydro Out Diuretic 90 kapslí

Hydro Out Diuretic je nejkvalitnější komplexní doplněk stravy v kapslích, který obsahuje standardizované přísady podporující vaši „redukční“ dietu a pomáhá zbavit se přebytečné vody z těla. Hydro Out Diuretic se skládá z několika druhů jedinečných výtažků, které společně vytvářejí doplněk se synergickým účinkem, který formuje Vaše tělo a podporuje redukci tukové tkáně. Především však zvyšuje pohodu díky změnám k lepšímu.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Hydro Out Diuretic je nejkvalitnější komplexní doplněk stravy v kapslích, který obsahuje standardizované přísady podporující vaši „redukční“ dietu a pomáhá zbavit se přebytečné vody z těla. Hydro Out Diuretic se skládá z několika druhů jedinečných výtažků, které společně vytvářejí doplněk se synergickým účinkem, který formuje Vaše tělo a podporuje redukci tukové tkáně. Především však zvyšuje pohodu díky změnám k lepšímu.
 
 • 90 tobolek v jednom balení
 • Standardizované výtažky
 • Přírodní ingredience 
 • Speciálně vyvinutý vzorec 
 
 
Hydro Out Diuretic - doplněk stravy, který podporuje diurézu, redukci tuku a zlepšuje celkovou pohodu. Jako poslední fází budování dokonalé postavy, zlepšení definice svalů a získání „suchého“ efektu je obvykle nezbytné zbavení se zbytečné vody z těla. Hlavním prvkem této cesty je správný výdej moči, zdravé ledviny a udržovaní rovnováhy elektrolytů, kde je v tomto kontextu hlavním faktorem optimální hladina sodíku. Mnoho přípravků ze skupiny diuretik nevykazuje „blahodárné“ účinky, protože recept a jednotlivé složky nebyly správně vybrány.
 
Hydro Out Diuretic dokonale zapadá do rámce přípravků s bylinnými a standardizovanými extrakty, které jsou hlavní doménou farmaceutických produktů. Díky doplňku Hydro Out Diuretic přestane problém „podkožního vodního efektu“ existovat a díky skutečné definici získáte nejen sebevědomí, ale konečně začnete být spokojeni se svojí postavou.
Extrakt z listů kopřivy - rostlina, která se kvůli svému pleiotropnímu účinku používá již dlouhou dobu. Má silný protizánětlivý účinek, ale především podporuje správnou funkci prostaty a močového systému.
Extrakt z kořene pampelišky (včetně 3% flavonoidů) - rostlina - zelenina, kterou si lidé často mýlí s pampeliškou, která ve srovnání s pampeliškou nevykazuje tolik léčivých aspektů. Díky svému močopudnému účinku často vládne v přípravcích, které pomáhají zbavit se přebytečné vody v těle. Je dobrým zdrojem draslíku a bohatstvím polyfenolických sloučenin.
Extrakt ze semen guarany (včetně 22% kofeinu) - semena guarany jsou obvykle známá pro svůj vysoký obsah kofeinu, který je mnohými považován za jedno z nejlepších diuretik. Navzdory skutečnosti, že kofein je ve skutečnosti slabé diuretikum, teofylin a teobromin obsažené v guaraně jsou jedním z hlavních důvodů, proč byl tento extrakt obsažen v této směsi.
Goldenrod mletý extrakt - Goldenrod je rostlina široce známá pro svůj močopudný účinek. Často se používá při zánětu močových cest, podporuje správnou funkci ledvin a normalizuje rovnováhu vody a elektrolytů. Může snížit krevní tlak a zlepšit trávení.
Extrakt z ovoce z brusinek (včetně 10% proantokyanidinů) - ovoce z brusinek je zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a mnoha cenných protizánětlivých a antioxidačních fytochemikálií.
Plody brusinky našly mnoho uplatnění v terapii, léčbě nebo preventivním doplňování močového systému, zánětu močového měchýře, regulaci správné hodnoty pH moči a diuretickém účinku.
Extrakt z listů zeleného čaje (včetně 50% polyfenolů) - extrakt ze zeleného čaje obsažený v přípravku obsahuje velmi vysoké množství polyfenolů, které mají silný antioxidační účinek. Má schopnost zachytávat volné radikály, které urychlují proces stárnutí těla. Výsledkem je, že extrakt ze zeleného čaje pomáhá snižovat a zpožďovat proces stárnutí těla a extrakt ze zeleného čaje podporuje imunitní systém. Extrakt ze zeleného čaje navíc účinně podporuje proces spalování tuků, pomáhá stimulovat rozpad tukových buněk a zabraňuje jejich opětovnému zvětšení.
Extrakt přesličky polní (včetně 7% oxidu křemičitého) - přeslička je jednou z nejstarších rostlin na světě. Je známý především pro přípravky, které mají příznivý účinek na naši pokožku, vlasy a nehty. Obsahuje cenné polyfenolové přísady a organické kyseliny. Rostlina se často používá při problémech s močovými cestami, stejně jako jiné rostliny, má močopudný účinek, snižuje krevní tlak.
Vitamin B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P) - ve formě p-5-p, tj. Pyridoxal 5-fosfát. Je to nejlepší forma vitaminu B6, která je pro naše tělo k dispozici. Plní a podporuje oceán fyziologických funkcí a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů v našem těle. Vlastnosti
 
Hydro Out Diuretic
 • Pomáhá zbavit se přebytečné vody v těle.
 • Zlepšuje definici svalu a efekt „vyřezávání“.
 • Podporuje procesy snižování tělesného tuku.
 • Pozitivně působí na imunitu těla.
 • Bohatství cenných polyfenolických složek a dalších fytochemikálií.
 • Vysoce kvalitní standardizované rostlinné extrakty.
 • Podporuje správné fungování močového systému (ledviny, močový měchýř).
 • Podporuje regulaci hospodaření s vodou a elektrolyty.
 • Zlepšuje vzhled naší pokožky, vlasů a nehtů.
 
CZ/ Hydro out - diuretikum– „doplněk stravy“ v kapslích obsahující kofein (obsah kofeinu 55mg v jedné porci).
 
Složení jedné tobolky: 117mg xtraktu z listů kopřivy, 117mg extraktu z kořene pampelišky - 3% flavonoidů, 83mg extraktu ze semen guarany - 22% kofeinu, 67mg extraktu z mletého zlatobyle, 67mg extraktu z brusinek - 10% proantokyanidiny, 67mg extraktu z listu zeleného čaje - 50% polyfenoly, 50mg extraktu z přesličky - 7% oxidu křemičitého, obal tobolky (želatina, voda, barviva: oxid titaničitý, červený oxid železitý, azorubin*), 6mg vitamín b6) * azorubin může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
 
Výrobek může obsahovat: stopy mléka (laktózy), sójových bobů, arašídů, jiných ořechů, sezam. semínek, ovsa, vajec, korýšů, ryb.
 
Váha jedné kapsle: 655mg, z toho 18,5mg kofeinu.
 
Dávkování: užívejte 1 dávku (3 kapsle) denně během dne.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Nelze použít jako náhradu pestré stravy. doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. nejezte přípravek, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu 55 mg v 1 porci); nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo s jinými složkami s podobným účinkem.
 

Skladování: uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při 15-25 ° c v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže naleznete na spodní straně obalu.

Výrobce: Fitness trading Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko.

Prodejce: Bio detox s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5, ič:01657011, info@bio-detox.cz, www.bio-detox.cz

Objem: 90 kapslí. Hmotnost netto: 59g