Náplasti na hubnutí 30ks

Kód: 82
Novinka Tip
229 Kč
Skladem

Výrobek napomáhá zabraňování vstřebávání tuků, cukru a škrobů a napomáhá tlumit přehnaný apetit.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Magnetické náplasti na hubnutí


 

  1. 100% přírodní
  2. napomáhá rychlé ztrátě váhy
  3. bezpečné, jednoduché, rychlé
  4. FDA CE certifikát

PŘEDSTAVENÍ VÝROBKU

Magnet uprostřed náplasti vyrábí magnetické vlny (délka vlny je asi 4-14m), které prochází kůží do hloubky 8-12 cm a provádí základní masáž. Náplast je založena na stejném principu jako léčba akupunktury. Magnetizace krevního proudu může efektivně podpořit depolymeraci krevních buněk a destiček tím, že zlepší uspořádání extra buněčných jontů a neiontových látek. Když náplast působí na kůži, pomáhá uvolnit výživový a negativní kyslíkový iont nasbíraný v těle.

Výrobek napomáhá zabraňování vstřebávání tuků, cukru a škrobů a pomáhá tlumit přehnaný apetit. Také napomáhá snižovat tuky a jedy v těle napnutím kůže. S  působením přírodního kůží pronikajícího urychlovače, přírodní byliny mohou rychle projít kůží do lidského oběhového systému v oblasti pupku. Protože je náplast vyrobena z přírodních bylin, náplast nevyvolává průjem. Navíc efekt používání náplasti je větší než polykání tablet, protože tento způsob obchází zažívací systém, játra a ledviny. Její efektivní složky jsou taktéž uchovávány. Jednoduše nalepte zeštíhlující náplast v oblasti pupku, dodržte termín léčby a zjistíte, jak je to efektivní.

HLAVNÍ FUNKCE

  • Může zbavovat hlenovité vlhkosti, zácpy a obezity.
  • Může snižovat a bránit absorpci tuků, cukrů a škrobů.
  • Může napomáhat spalovat tuk a detoxikovat jedy nasbírané v těle.
  • Výrazně a efektivně může pomoci zeštíhlit celé tělo.

KDO BY MĚL VÝROBEK POUŽÍVAT

Vhodné pro obezitu, otoky (napuchnutí) a další. Tento výrobek může zlepšit hladinu základního metabolismu, zvýšit krevní oběh, vytvarovat a zkrásnit tělo.

INSTRUKCE

Očistěte vaši kůži okolo pupku (Shen-que bod) nebo Guan-yuan bod teplým ručníkem. Otevřete balení a odstraňte obal Magnetické zeštíhlující náplasti. Nalepte (aplikujte) náplast na oblast pupku nebo Guan-yuan bod. Noste náplast 12 hodin. Po 12 hodinách odstraňte náplast a nahraďte ji novou nejdříve za 12 hodin. Tzn. že po dobu 24 hodin se má aplikovat jedna náplast na dobu dvanácti hodin. Ideální doba pro využití náplasti je přes den, neboť náplast pomáhá mimo jiné překonat zvýšený apetit. Použijte teplou vodu k očištění pupeční oblasti po odstranění náplasti.

Lidé trpící nadváhou by měli náplasti používat minimálně 3 měsíce, abys dosáhli lepších výsledků.

UPOZORNĚNÍ:

Pouze pro vnější použití. Osoby štíhlé a s kožní alergií by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem. Osoby se stravovacími poruchami by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem. Těhotné ženy, kojící ženy a děti pod 12 let nesmějí používat náplasti! Ženy nesmí náplasti používat v době menstruačního cyklu. Nelepte náplast na poškozenou a vředovitou kůži. Tento výrobek je pouze na jedno použití.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE:

Tento produkt není určen pro děti a těhotné ženy nebo ženy v jejich mens. cyklu. Aplikace náplastí je určena zejména pro dospělé, kteří se snaží zhubnout.

SLOŽENÍ:

ženšen, elaterin, aloe, fiveleaf gynostem bylina, folium nelumbins, nezralý hořký pomeranč, berberské wolfberry ovocné.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Při prvním použití může být zvýšená stolice, neobávejte se.

DOPORUČENÍ

Aby byly vylučovány jedy, doporučuje se pít 8 sklenic vody (200 ml na sklenici). Nejezte tučné nebo kořeněné jídla při používání náplasti. Každodenní provádění půlhodinového aerobního pohybu, pomáhá dosáhnout lepších zeštíhlujících výsledků.

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázka: Je magnetická zeštíhlující náplast bezpečná?

Odpověď: Ano. Je 100% z přírodních materiálů. Je používána zevně, proto nejsou zatěžovány vnitřní orgány jako žaludek, játra nebo ledviny. Než byla zaručena její bezpečnost, byla testována 3 roky. Je bez kofeinu.

Jestli máte nějakou kožní alergii, prosím poraďte se s odborníkem před použitím náplasti. Ženy, které jsou v jakémkoli stupni těhotenství nebo kojící ženy by se měli vyhnout tomuto výrobku.

 

Otázka: Beru předepsané léky. Mohu ve stejnou dobu používat Magnetickou zeštíhlující náplast?

Odpověď: Tato náplast se používá zevně, je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. Nicméně je vždy důležité se poradit s Vaším ošetřujícím lékařem, berete-li léky anebo jste náchylný k alergiím.

 

Otázka: Proč aplikovat Magnetickou zeštíhlující náplast na oblast pupku?

Odpověď: Postup aplikování náplasti do pupeční oblasti je ve shodě s testovanou čínskou pupeční terapií, která byla vyvinuta a dokázaná jako účinná přes 200 let. Bylo také klinicky dokázáno, že tato část těla má velkou koncentraci krevních cév a tenkých cév, které umožňují, aby proces pronikání byl co nejefektivnější tím, že přímo tělu dodává bylinné složeniny.

 

Země původu: Čína

Distributor: Bio-detox, s.r.o., Neumannova 1453/28, 156 00, Praha 5
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011