Vitamín D3+K2MK7 FORTE 2.000UI 120tbl

Kód: 139
Akce Novinka
249 Kč
Skladem

Nepřekonatelná kombinace vitamínů!

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

D3 + K2 je složení vitamínů odvozených z přírodních surovin.

Vitamin K2 MK-7 je forma vitaminu K2, která je tělem absorbována v nejvyšší míře. Získává se z tradičního japonského fermentovaného sójového produktu jako výsledek fermentace bakterií Bacillus subtilis natto.

Vitamin D3 se nazývá vitamin života - ovlivňuje správné fungování téměř všech systémů a orgánů v těle. V kombinaci s vitaminem K2 zvyšuje účinek na posílení kosterního systému.

  • Stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což navíc ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubů.
  • Účinkuje na zvýšení svalové síly a zabraňuje úbytku svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí.
  • Má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.
  • Chrání před depresemi a apatií.

Vitamin K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také pomáhá udržovat správnou minerální hustotu kostí. Odpovídá za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což vám umožňuje udržovat zdravé a silné kosti a zvyšovat jejich odolnost.

Vlastnosti Vitamínů D3 + K2:

  • Zvyšuje mineralizaci kostí a zubů
  • Vitamin D pomáhá při správném vstřebávání / používání vápníku a fosforu
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování svalů
  • Vitamin D pomáhá při správném fungování imunitního systému
  • Podílí se na procesu buněčného dělení
  • Je ideální pro zvýšení fyziologické hladiny testosteronu

Název: Vitamín D3+K2MK7 FORTE 2.000UI.

Doplněk stravy.

Specifikace a složení: Vitamín D3 (cholekalciferol) 2.000 IU, získávaný z lanolinu z ovčí vlny. Vitamín K2MK7 (menacinon7) 100μg získávaný fermentací sóji. Složení jedné tablety: D3, K2-MK7, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý.

Rozměr tablety: 8mm

Dávkování: dospělí: 1x denně 1/2 tablety ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem s ohledem na obsažený Vitamín D. Maximální denní dávka 1/2 tablety obsahuje 25μg (500%RHP*) (1.000 IU) vitamínu D3 a 50μg Vitamínu K2MK7 (66%RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu Země původu: EU Obsah balení netto: 120 tablet

Upozornění: Doplněk stravy. Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Při skladování a přepravě chraňte před slunečním světlem a teplotami nad 25 °C. Po otevření uchovávejte v suchu a temnu. Nikdy neužívejte přípravek s prošlým datem minimální trvanlivosti.